Sdružení válečných veteránů ČR vydalo brožurku o 50ti listech. Autorem brožurky je náš člen, válečný veterán Miroslav Šindelář. Sloužil v misi UNPROFOR, původním povoláním vojenský novinář a proto dostal důvěru (ale hlavně nemáme jiného novináře) napsat, sebrat, upravit foto, provést jazykovou korekturu, najít tiskárnu, objednat tisk a snést budoucí kritiku. Zatím potrestán nebyl.

Brožurku jsme uhradili z prostředků SVV ČR a 250 kusů rozdali účastníkům „Setkání Modrých baretů“ dne 23.dubna 2022 v Českém Krumlově.  Na mnohé zájemce, válečné veterány , kteří sloužili na Balkáně se bohužel nedostalo. Proto předseda SVV ČR rozhodl o zadání dotisku, bude-li reálný zájem z řad našich členů.

Máte-li zájem o koupi dotisku brožurky „30  let ve službách míru“ přihlaste se, abychom mohli zjistit, zda je zájem dostatečný. Minimální počet brožurek pro dotisk je 250 kusů.

 

Cena pro členy SVV ČR bude cca  70 Kč, pro ostatní veřejnost 100 Kč. Poštovné bude hrazeno zvlášť. Nyní nic neplaťte, pokud bude zájem dostatečný, oslovíme zájemce e-mailem a sdělíme cenu, číslo účtu a variabilní symbol platby.

Přihlásit se, vyjádřit svůj zájem, můžete výhradně formulářem Google.  Zde otevřete formulář.

Výzva – Slovo autora.