Vánoční soutěž pro malé malíře, kreslíře, výtvarníky o vánoční dárky.

Vánoce roku 2020 budou poznamenány COVIDEM 19. Budeme muset být opatrní, návštěvy známých, přípitky, objetí a podání ruky musíme omezit. A proto se setkáme a předáme si pozdravy a radost v online světě internetu a chytrých telefonů

Projekt SVV ČR je určen výhradně pro děti do 15ti let:

  • pozůstalé děti po válečných veteránech
  • hospitalizované dětské pacienty FN Motol
  • děti členů SVV
  • děti zaměstnanců FN Motol

 

Postup:

  1. Děti, nakreslete obrázek na téma Vánoce. Vyberte si jakýkoliv vánoční motiv. Vyberte si techniku malování – pastelky, fixy, vodovky, křídy…a nebo kombinovanou techniku. Může být i obrázek –„malování na počítači“. Do pravého spodního rohu obrázek podepište, napište křestní jméno a věk (např.: KARLÍK 7 let). Pokud ještě neumíte psát, podepíše vás někdo z rodiny.
  2. Foto / Scan obrázku zašlete na emailovou adresu Sdružení válečných veteránů České republiky: jirounkova@svvcr.cz. Je důležité, aby foto bylo kvalitní, bude mít vliv na celkový dojem z obrázku.
  3. Fotky obrázků budou postupně, jak budou přicházet, zveřejněny[1] na Facebooku Sdružení válečných veteránů ČR. Na Facebooku uvidíte obrázek druhý den po zaslání. Prohlédněte si svůj obrázek a také již zveřejněné obrázky ostatních dětí. Klikněte na odkaz Album soutěžních obrázků na Facebooku SVV ČR
  4. Na Facebooku proběhne hlasování o nejhezčí obrázek formou “lajkování obrázků”. Lajkovat může kdokoli, vaši známí, široká rodina i teta z Ameriky….Bude možné lajkovat i psát vlastní komentáře.
  5. Prvních 5 obrázků s nejvyšším počtem “lajků” bude odměněno dárkem v hodnotě 2 000 Kč, podle vlastního výběru rodičů dětí – tvůrců vítězných obrázků. Uzávěrku, konec lajkování, jsme určili na 10. prosince ve 12:00. Vyhlásíme vítězné obrázky a vystavíme je na Facebooku a webu. Pak se e-mailem spojíme s rodiči malých malířů a pošleme instrukce, jak vybrat dárek. V podstatě rodiče (a hlavně dítě!) vyberou svůj dárek (žádné pantofle nebo trojúhelník s ryskou) v internetovém obchodě, vyplní objednávku, zašle nám e-mailem svou objednávku a my ji zaplatíme. Vybraná doprava dárek doručí k vám domů…

Klikni na odkaz Album soutěžních obrázků k hodnocení 

[1] Zasláním obrázku souhlasíte s jeho zveřejněním. Obrázky budou zaslány naším partnerům, kteří projekt financují s doporučením, aby obrázky využily jako PF 2021. Jména, emailové adresy ani jiné důvěrné informace nebudou poskytnuty třetím stranám.

Všechny obrázky zašleme také našim vojákům, kteří přes vánoční svátky budou ve službě v zahraniční misi. Věříme, že je obrázky potěší. Není to jako být doma, ale až zapálíme prskavku, vzpomeneme na vás….