Jdi na obsah Jdi na menu

VSTUP PRO ČLENY

V této části najdete podrobné informace ze schůzí našeho spolku, včetně podrobných kontaktů na jednotlivé krajské organizace, zápisy z jednání všech orgánů spolku, dokumenty, interní informace atp.

Ke vstupu potřebujete heslo, které obdrží každý člen, který má splněnu základní povinnost - tzn. zaplaceny členské příspěvky a funkční e-mailovou adresu. Heslo měníme vždy k 31.3. resp. 1.4.

INFORMACE K PLATBĚ ČLENSKÝCH PŘÍSPĚVKŮ A NÁSLEDNÉ DISTRIBUCI ZNÁMEK: Rok 2015 byl poslední rok, kdy jsme známky za zaplacené členské příspěvky distribuovali. Víte, že v předchozích letech jsme zvolili jejich distribuci cestou krajských organizací - nefungovala. Rozesílání z centra je pracné, drahé a především - nemá ho kdo zpracovat. Proto jsme se rozhodli členské známky zrušit a dále je již nevydávat.

Známky měly fungovat pro vás, abyste věděli, že zaplaceno na rok již máte. K tomu mohu poradit nejsnazší způsob, jak mít jistotu, že jste nezůstali dlužni:
1 - nastavit trvalý příkaz ve výši 300,-Kč se splatností vždy do 30.3. jedenkrát ročně. Číslo účtu je: 1815627001/5500, jako variabilní symbol uveďte své členské číslo (je pod fotografií na průkazce). Pozor!

Nezaměňovat s číslem Osvědčení vydaného Ministerstvem obrany! Nezadávat rodné číslo, není dle čeho ověřovat! Nezadávat členské číslo v ČSOL, nejsme stejná organizace!
2 - Jinak, kdo nemá zaplacen členský příspěvek, nedostane přístupové heslo na web www.svvcr.cz 
. To už znáte.
3 - Je jasné, že mnozí z Vás si nepamatují, zda mají členský příspěvek za daný rok uhrazen - pro vás máme pomoc: po tři měsíce je možná kontrola platby na našem účtu, který je transparentní a svou platbu si po určitou dobu můžete sami najít na tomto odkazu: www.rb.cz/povinne-zverejnovane-informace/transparentni-ucty/?mvcPath=transactions&accountNumber=1815627001 

Máte-li příspěvky uhrazeny a heslo jste nedostali, napište si o ně na e-mail: brisco@atlas.cz

 

Rubriky

VSTUPTE

Příspěvků: 61