Jdi na obsah Jdi na menu

INFORMACE O ZDRAVOTNÍM VYŠETŘENÍ

Válečný veteráne, veteránko!

Naše sdružení uzavřelo memorandum o spolupráci s FN Motol a pro novodobé válečné veterány, členy SVV ČR, je tak dána možnost podrobit se komplexnímu preventivnímu vyšetření zdravotního stavu. Tato možnost probíhá již třetím rokem a ohlasy jsou velmi kladné. K vyšetření se můžete přihlásit i s manželkou / manželem.

Jedná se o komplexní bezplatné vyšetření, které probíhá ve 2 denní hospitalizaci. Po domluvě s FN Motol jsou stanoveny pro novodobé válečné veterány termíny vždy ze čtvrtka na pátek (2 lůžka). Termíny vyšetření Vám nabídne a rezervaci zajistí koordinátorka projektu Jarka Sotonová dle pořadí, jak se přihlásíte, čekací doba je podle počtu zájemců, obvykle jeden měsíc, ovšem termín si lze domluvit i několik týdnů dopředu.

  Program preventivní zdravotní péče ve FN Motol obsahuje:

-komplexní prohlídku interním lékařem

-kompletní laboratorní vyšetření

-EKG, echokardiografii

-sono břicha, jater, sleziny, ledvin, slinivky břišní

-RTG plic a srdce.

Uváženě vybírejte termíny, abyste si na vyšetření udělali čas. Na dobu vyšetření nebudou vystavovány neschopenky ani potvrzení o vyšetření ve FN Motol. Na vyšetření  si zařiďte volno nebo dovolenou dle Vašich možností. 

Další podrobnosti najdete v Organizačních pokynech (viz níže), které si nezapomeňte před nástupem na vyšetření řádně prostudovat! Případné dotazy zodpoví koordinátorka Jarka Sotonová.

Členové SVV ČR, zájemci o vyšetření kontaktujte koordinátorku projektu Jarku SOTONOVOU - Kontakt: tel. č.:  605166163  nebo email jarka.sotonova@centrum.cz 

ORGANIZAČNÍ POKYNY K VYŠETŘENÍ VE FN MOTOL        

MUDr. Pavel Budinský, Ph.D., MBA
                  předseda

POZOR! Abyste se mohli tohoto projektu zúčastnit musíte být u některé zdravotní pojišťovny v ČR, a při prohlídce předložit průkaz pojištěnce!

          

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Jaroslav Synek - Rozhodnutí o zdravotním stavu

13. 8. 2017 0:49

Jsem postižen a po operaci mozku. Potřebuji definitivní rozhodnutí, zda jsem lehce či středně težce postižený. Měl jsem průkazku ZTP/P a nyní mi nabídli TP. S odebranou průkazkou jsem přišel také o příspěvek na péči (Původně 4 000 Kč nyní 880 Kč) Už tři roky se s tím vyrovnávám. Jednou mi tvrdí, že je středně težké postižení, podruhé, že je to lehké. Potřeboval bych vyšetření a konečně to rozseknout a hlavně to napsat do nějakého lékařského zápisu abych s tím mohl docílit to co mi skutečně náleží podle pravdy. Tenhle boj s větrnými mlýny mně opravdu uráží a bere energii.

Petr Hlaváček - Preventivní prohlídka

5. 3. 2017 22:36

Dobrý den, děkuji moc všem účasněným za možnost tohoto vyšetření a za osobní přístup. Všichni byli ochotní a vše fungovalo jak se řeklo. Od lékařů nemocnice Motol až po Ing. Sornase.

Jaroslav Pražský - Preventivni prohlídka

30. 3. 2015 14:37

Vážená paní Jarko,

Děkuji vám za Váši iniciativu při zabezpečení mé zdravotní prohlídky. Děkuji i všem kteří se podíleli na zorganizováni a realizaci Programu novodobých válečných Veteránů MUDr.Budinskemu, Ing.Sornasovi a dalším.
Prohlídka byla perfektně zajištěna, všichni lékaři a ostatní personál byl ke mne Velmi ochotny a vstřícný. Zejména bych chtěl poděkovat MUDr.Hole, která se mi velmi podrobně věnovala na závěr prohlídky.
Ještě jednou dík, s pozdravem
Prazsky

Vlasta Jánský - Vyšetření

12. 7. 2014 16:21

Vřele doporučuji.