Jdi na obsah Jdi na menu

VII. SPOLEČENSKÝ VEČER - KROMĚŘÍŽ

 

 

 VII. Společenský večer  

 

kromeriz-1014---02.jpgDne 7. února 2014 se uskutečnil VII. společenský večer v Společenském sále Domova mládeže - Pavlákova, Na Lindovce v Kroměříži. Konaný byl u příležitosti setkání příslušníků mírových operací Zlínského kraje a bývalých vojáků posádky Kroměříž a jejich rodinných příslušníků. Společenský večer je vyvrcholením aktivní činnosti Sdružení válečných veteránů České republiky – Zlínský kraj a Československé obce legionářské – Zlínský kraj. Je to nejenom jedna z nejdůležitějších akcí roku, ale i poděkování všem členům a jejich 

kromeriz-2014---03.jpg

rodinným příslušníkům za obětavou práci, kterou přinášejí na oltář legionářských a veteránských tradic. Vždyť nebýt těchto nadšenců, kteří bez nároku na honorář a ve svém volném čase pracují na osvětě, by nebyla známa naše slavná historie. Členové výboru při přípravě vsadili na osvědčené zkušenosti z minulého roku. Hlavní sál, salónek a prostor před barem, plně vyhovovaly zamýšlené skladbě programu. Poprvé hráli současně dvě hudební skupiny. Classic a VUS Ondráš. O názorné ukázky krásy tance se staraly dva páry KST Swing Kroměříž. Po desáté hodině večerní vystoupila hlavní hvězda večera – Železný Zekon. Předvedl neuvěřitelnou šou, skládající se z fantastické síly jeho těla, šarmu, s jakým dokázal navázat kontakt s publikem, a  s  vyprávěním neuvěřitelných historek se svého bohatého uměleckého života. 

kromeriz-2014---01.jpg

Dlouhý a bouřlivý potlesk, který sklidil, byl nejenom odměnou za jeho výstup, ale i pochvalou pro organizátory večera. V průběhu večera se všichni dobře bavili tancem, doplňováním tekutin u baru a nervozitou při losování bohaté tomboly, kde hlavní cenou byl barevný televizor. Večerem provázela slovem a účinkováním, i jako asistentka Železného Zekona Soňa Šuláková. Krása! Super! Nádhera! Neočekávaný zážitek. Taková byla slova všech účastníků Společenského večera. A na co se můžeme těšit příště ?

                                                                            Foto : Otomar Jiroušek, Ludmila Táborská

                                                                            Text : Pavel Sloboda 

 

Komentáře

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář